Losowe foto nr 322Losowe foto nr 350Losowe foto nr 517Losowe foto nr 613Losowe foto nr 798Losowe foto nr 906
 Wyprawy - Relacje - Magda i Witek
Jukey-jukey - Anything with thorns pickless
Ostatnia recenzja:
Nowości na Twój adres
e-mail:


Mapa serwisu:Marzec 2010, Magda i Witek

Schody do nieba

BYĆ albo NIE BYĆ - Na Jamajce koniecznie! krzyknął Barman Kazimierz z Kazimierza przysłuchując się naszej rozmowie gdybającej o podróżach.

I tak ten cenny drogowskaz pomógł nam odkryć nie biblijny a prawdziwy raj na ziemi. Ziemia obiecana istnieje a żeby do niej dotrzeć potrzebujesz mniej niż dobę (i 1 cm usd:)).

A raj to niezwyczajny, poza drzewem wiadomości uginającym się pod ciężarem szczęścia i radości, owoców iście rajskich w pakiecie otrzymasz:

- tu staje nie tylko czas (na różne sposoby: na głowie, bez ogródków - bo nikt niczego nie grodzi, itd. itp)

- jak przyjaciel to tylko Rasta!...in my house there is a picture on the wall...- jak Rasta to tylko Eggy- jak Eggy to bez pomyłek kulinarnych - On wie co dobre...

- jak "niebo w gębie" to aż po zachód słońca - dłonie same klaszczą- jak nadążyć to tylko za nogami które same Cie niosą...- jak noc to tylko w ogniu Carby'ego alias FireMan- jak budzić się to tylko tu i tak, aż po horyzont nie z tej ziemi... sam zresztą zobacz- jak śniadanie to tylko ackee (nie da się opisać)- jak nogi za pas to tylko przed krokodylem ? SZYBKO- jak wyjeżdżać to tylko po to żeby wrócićJak wierzyć to tylko nam gdyż bezspornym pozostaje fakt że Jamajka to raj na ziemi z którego Bóg nie wyrzuci żadnego Adama ani żadnej Ewy. One Love! And one and only najamajke.pl!!!
naJamajke.pl