Losowe foto nr 433Losowe foto nr 527Losowe foto nr 536Losowe foto nr 560Losowe foto nr 714Losowe foto nr 832
 Wyprawy - Przelot
Wut - Worth
Eg. It wut it. (It's worth it.)
Ostatnia recenzja:
Nowości na Twój adres
e-mail:


Mapa serwisu:Jak się dostać na Jamajkę

Loty z grupą na wyprawę na Jamajkę

Organizując transport tak dobieramy loty, aby były one jak najprostsze logistycznie i atrakcyjne cenowo. Ponieważ nie ma lotu bezpośredniego z Polski na Jamajkę, podczas podróży mamy jedną przesiadkę. Czasami przelot wiąże się z noclegiem gdzieś w europejskim mieście podczas lotu w tamtą stronę, powrót zazwyczaj już bez noclegu. Bardzo popularne we wszelkich wyszukiwarkach przelotów są bilety z dwoma przesiadkami, z jedną z nich w Stanach Zjednoczonych. O ile takie połączenie przez USA może być atrakcyjne dla indywidualnych osób, nie korzystamy z nich przy wyjazdach grupowych ze względu na konieczność posiadania wiz i konieczność dwóch przesiadek. Czasami lecimy razem z Wami, często jednak w przelotach nie uczestniczy przedstawiciel naJamajke.pl i z naszym rezydentem grupa spotyka się na Jamajce na lotnisku. Ceny przelotów zazwyczaj są wkalkulowane w koszt wyprawy. Przykładowe oferty możesz zobaczyć tutaj.
Jeżeli zaproponowana konfiguracja przelotu komuś nie odpowiada (miejsce zamieszkania/pobytu, kraj, termin) wtedy pomagamy dobrać indywidualnie dobrać rozwiązanie.

Jak samodzielnie dolecieć na Jamajkę?

Na chwilę obecną nie ma bezpośrednich lotów na Jamajkę z Polski. Z Europy można dolecieć bezpośrednio z Niemiec Anglii, Holandii, Belgii, Włoch i Wielkiej Brytanii, lotami rejsowymi lub charterowymi. Poniżej przedstawiamy listę linii lotniczych które mają regularne loty z Europy na Jamajkę:
 • Condor Airlines - loty z Frankfurtu do Montego Bay
 • British Ariways - loty z Londynu do Montego Bay oraz Kingston
 • Virgin Atlantic - loty z Londynu do Montego Bay
 • Thomson - loty z Londynu, Birmingham, Manchester do Montego Bay
 • Blue Panorama - loty z Mediolanu do Montego Bay
 • ArkeFly - loty z Amsterdamu do Montego Bay
 • Jak szukać lotów na Jamajkę?

  Popularne wyszukiwarki lotów najczęściej wyplują nam wiele propozycji z dwoma przesiadkami, z czego jedna jest w Stanach zjednoczonych. Aby móc skorzystać z tych przelotów należy mieć ważną wizę do USA. Jeżeli takiej wizy nie posiadacie nie zostaniecie wpuszczeni do samolotu. Popularne wyszukiwarki nie obejmują także lotów w liniach charterowych, dlatego oprócz wklepywania różnych terminów i konfiguracji w wyszukiwarkach lotów rejsowych, warto zajrzeć bezpośrednio na stronę poszczególnych linii charterowych, adresy znajdziecie na liście powyżej. Jeżeli korzystasz z naszej oferty i chcesz do nas dolecieć na Jamajkę, chętnie pomożemy Ci dobrać najlepszy przelot lub zorganizujemy go w całości.

  Zestawianie połączeń na Jamajkę

  Kiedy na trasę przelotu składają się 2 połączenia, czyli lecimy z przesadką, linie zaoferują nam albo oba przeloty na jednym bilecie albo sami sobie będziemy musieli zestawić dwa przeloty. Czyli będziemy mieli jeden bilet z dwoma przelotami, lub dwa bilety po jednym na każdy lot. Różnica jest taka, że gdy mamy wszystkie loty na jednym bilecie linia lotnicza która wystawiła, dobrała loty jest odpowiedzialna za całą naszą trasę przelotu. I jeżeli z przyczyn niezależnych od nas nie dotrzemy na drugi lot, linia lotnicza powinna nam zapewnić inny przelot, hotel czy inną niezbędną opiekę i pomoc w dotarciu na miejsce. Jeżeli zestawiamy sobie loty sami, nikt nie odpowiada za spóźnienia czy awarie pozostałych składowych przelotu. Przy samodzielnym składaniu lotu warto dać sobie więcej czasu pomiędzy lądowaniami na przesiadkę. Loty Europa-Jamajka są zazwyczaj rano, więc warto rozważyć nocleg podczas międzylądowania.

  Ceny biletów lotniczych na Jamajkę

  Ceny przelotów kształtują się bardzo różnie. Kwota ok. 3 tys. zł za całe połączenie z pominięciem USA wydaje nam się już atrakcyjna, standardowa oferta linii lotniczych to 4 tys. zł za przelot. Sytuację z biletami monitorujemy na bieżąco. Bywają ciekawe promocje i oferty przelotów na Jamajkę, jeżeli chcesz otrzymać informacje o wyjątkowych okazjach jakie znaleźliśmy, zapisz się do naszego newslettera.
  naJamajke.pl