Losowe foto nr 52Losowe foto nr 322Losowe foto nr 411Losowe foto nr 432Losowe foto nr 666Losowe foto nr 805
 Wyprawy - Relacje - Madzia i Witek
Curry-favour - Prejudiced, biased
Ostatnia recenzja:
Nowości na Twój adres
e-mail:


Mapa serwisu:Grudzień 2011, Madzia i Witek

Powrót do źródła...

Zauroczeni po ostatnim pobycie, a może nawet zakochani, praktycznie cały 2011 rok spędziliśmy na szukaniu dobrego momentu, aby móc ponownie poczuć energię płynącą z miejsca nazwanym kiedyś Treasure Beach.

Tym razem, nasza organizacja wyjazdu ograniczyła się do kupna biletu. Bo co więcej potrzeba, kiedy jedzie się w odwiedziny do swoich znajomych, a może nawet Przyjaciół... Czyż to nie piękne!

Z dreszczykiem emocji czekaliśmy na pierwsze spotkania z Blinkiem, Eggym, Carbym, Eltonem, Bushmenem i wszystkimi pozostałymi (długa lista żeby wymieniać). Rzeczywistość przerosła oczekiwania... Przypomnij sobie uczucie, kiedy witasz się ponownie z dawno niewidzianą i utęsknioną osobą... A teraz wyobraź sobie, że stoisz gdzieś na Karaibach, na plaży, a tą utęsknioną osobą jest mieszkaniec wyspy Jamajka, który obdarowuje Cię uściskiem zapierającym dech w piersiach... To jest magia!

Bez planu dnia, zegarka, kalendarza i innych ograniczających czasoprzestrzeń przedmiotów, czerpaliśmy to co Matka Jamajka zechciała nam dać... I to wszystko na wyciągnięcie ręki:

- świeże owoce morza prosto od nurka o imieniu Sandy,
- przepyszne śniadania w towarzystwie Ackee,
- oszałamiające desery (ciasta limonkowe i czekoladowe) w wykonaniu Down ze "Smurf's Cafe",
- powalające z nóg kolacje przy zachodzie słońca w legendarnym już Eggy's Beach Bar,
- a na zakończenie dnia partyjki w domino z przemiłymi ludźmi "Yah Mon" w klubie "Fisherman".

Teraz jesteśmy świadomi, że to magia ludzi których mieliśmy szczęście spotkać, sprawia, że to miejsce jest tak głęboko w naszym sercu i na długo tam pozostanie... Na usta się ciśnie ONE LOVE!

Mamy jeszcze jedną świadomość... Wiemy, że bez zespołu naJamajke.pl, Treasure Beach i cała Wyspa, byłaby tylko niespełnionym marzeniem o wizycie w raju... "Slowly but surely" marzenia się spełniają!!!

Bless Up.

Madzia i Witek


Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka Jamajka
naJamajke.pl